ART / Oil paintings / Oil painting 15781050
nr 1578 1050
OIL PAINTING
efter Gustav Klimt. Figurkomposition. No signature. Proveniens: förvärvad av artisten Johan Kinde. Oil on canvas, 61x122 cm, outer dimensions including frame: 63x124 cm. Skänkt av Johan Kinde,
5000
SEK 4000
Monday November 20 2023
at 05:36:43
Nov 20
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren